052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה בכפר סבא

דף הבית >> הובלה >> הובלה בכפר סבא
בס"ד
 
הובלה בכפר סבא | הובלות בכפר סבא | הובלות כפר סבא | הובלות דירות בכפר סבא | הובלות דירות | הובלות | הובלה

מעוניינים בשירות הובלה בכפר סבא ? הובלות דירות בכפר סבא ? הובלות קטנות בכפר סבא ? הובלות מנוף בכפר סבא ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בהובלות ציוד ביתי בכפר סבא וכל סביבותיה ולכל רחבי הארץ.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 ומאחרינו מספר לא מבוטל של לקוחות, שמניסיון העבר יודעים כי כאשר מעוניינים בכל סוג או גודל של הובלה שתבוצע בידיים נאמנות ומקצועיות, על ידי צוות מיומן ומנוסה שבנוסף ליכולות גבוהות בדבר ביצוע ההובלות, הינו בעל יחסי אנוש, סבלנות ועמידה לכל דרישות הלקוחות.

באופק הובלות מועסקים עובדים ותיקים ובעלי ניסיון בענף ההובלות, המבצעים את כל העבודות הכרוכות במעבר דירתכם תחת קורת גג אחת. ברמת ביצוע מהטובה בענף ובנוסף, בעלי יחסי אנוש טובים ואורך רוח שיתנו מענה לכל שאלה ובקשה המתעוררת במהלך הובלת דירה בסבלנות ובהבנה.

באופק הובלות שמנו דגש מיוחד על התנהלות מקצועית, עניינית ואמינה, תוך עמידה בכל ההתחייבויות שניתנות על ידינו. הן מבחינת ביצוע ההובלה והן מבחינת עמידה במחיר ההובלה, ללא ביצוע מחטפים והעלאות מחיר מכל סיבה שהיא. שהרי ביצוע ההובלה ברמה גבוהה עם התנהלות לקויה וחסרת יושר, פוגמת בכל תהליך ההובלה ולעתים גורמת לעומת נפש מיותרת ביום ההובלה, עם הגעת המובילים.

לסיכום :
באופק הובלות אנו מציעים לכם את שרותי הובלות בשרון הכוללות מנוף בשעת הצורך, קבלת תמורה מלאה לכספכם והחשוב ביותר הפיכת החוויה של הובלת דירה לחוויה נעימה על כל המשתמע.
כי אנו באופק הובלות הגענו לתובנה כי לקוח מרוצה, הינו הפרסום היעיל ביותר בענף זה וכמו שנאמר "אין חכם כבעל ניסיון". 
 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

או בטלפון ישיר --- אלדד - 052/6060209

 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים