052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה קטנה

דף הבית >> מאמרים >> הובלת דירה קטנה
בס"ד
הובלת דירה קטנה | הובלה קטנה | הובלת דירה

 
בשעה טובה עוברים דירה. אמנם כשהמדובר בשרות הובלת דירה קטנה אנו נוטים לבצע בירור ולקבל הצעות מחיר מחברות המציעות את שירותיהן בערוצי האינטרנט והמדיה ללא עמידה על טיב השרות, היחס, המקצועיות והאחריות.
 
טעות זו נפוצה בעיקר בהובלות מסוג זה, היות ומעבר דירה קטנה ניתפס כתהליך קצר שרוב חברות ההובלות אינן צריכות להקדיש זמן רב לביצוע ההובלה כך שכל חברות ההובלות זמינות וכל שנותר הוא ליצור קשר עם אחת מהן ולסכם את פרטי ההובלה ועלויותיה.

הובלה קטנה עשויה לעתים להיות מבוצעת בצורה שלומיאלית ברמה המקצועית, חסרת אחריות ומתישה על ידי חברת ההובלות הבאים לבצע את ההובלה.

לרוב חברות ההובלות מתחייבים לביצוע ואם ביום ההובלה חברת ההובלות מתבקשת לביצוע
הובלה רווחית יותר אזי הנכם הופכים ללא רצויים ובעדיפות משנית, כך שהתחייבויות לעמידה בזמנים שנקבעו לא יקויימו אם בכלל תבוצע ההובלה המבוקשת על ידכם שנקבעה מראש.

לכן בעת הגעתכם לשלב איסוף הצעות המחיר קבלו הצעות מחיר מחברות ידועות בכתב עם כל מה שסוכם כמו גם רצוי לסכם על מחיר fix price היות ומאוד קשה לפרט את כל הציוד והמיטלטלין המצויים כרגע בדירתכם שברגע זה הנכם בטוחים שהזכרתם הינה שולית ולא הכרחית.

אופק הובלות הינה חברת הובלות
ותיקה, מקצועית ואחראית לעמוד בכל התחייבות הניתנת לאורך כל הדרך. כי אנו באופק הובלות יודעים מהו שרות כמו גם יודעים שלקוחות מעריכים שרות ויישארו לקוחותינו ואף ימליצו לקרובים ומכרים.
השירות של אופק הובלות - הוא הכרטיס ביקור שלנו

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם.

ליצירת קשר מיידי - אלדד - 052/6060209   

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים