052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה בנתניה

דף הבית >> הובלה >> הובלה בנתניה
בס"ד
הובלה בנתניה | הובלות נתניה | הובלות בנתניה | הובלות דירות בנתניה | הובלות קטנות בנתניה | הובלות דירות
 

מעוניינים בשירותי הובלה בנתניה ? הובלות דירות בנתניה ? הובלות קטנות בנתניה ? הובלות במנוף ?

אופק הובלות
הינה חברת הובלות המתמחה בהובלות מכל הסוגים ובכל הגדלים בנתניה. שירות ההובלות כולל ביצוע כל הובלה על ידי צוות מקצועי, מיומן, ותיק ובעל יחסי אנוש. עטיפת ציוד רגיש ועדין על ידי אריזות מגן. עבודות בסיוע מנוף ייחודי להובלות ציוד לבית הלקוח והחשוב ביותר ביטוח לכל הובלה בסכום של 100,000 ש"ח לכל הובלה.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 כחברת הובלות דירות. צוות עובדים מיומן ומנוסה מבצע את כל השירותים הנלווים המתבקשים, על מנת שכל הובלה תהיה יעילה ומוצלחת. כמו כן כל העובדים ללא יוצא מהכלל, מורגלים בעבודה מול כל האוכלוסיות כגון : קשישים, נכים ובעלי מוגבלויות והיחס אותו מקבלים כל לקוחותינו הינו עדין, רגיש ומסביר פנים.

אנו בחברת אופק הובלות שמנו לעצמנו דגש על יושר ואמינות, כך שבעת קבלת כל התחייבות לביצוע, או למחיר שסוכם מראש, הינה התחייבות שאנו ממלאים עד סופה ללא ביצוע מחטפים והעלאות מחירים לאחר הגעת המובילים. כי לנו באופק הובלות ידוע כי בהובלה מקצועית ככל שתהיה, ברגע שההתנהלות אינה תקינה, כמוה כהתחייבות שלא מולאה.

לסיכום :
באופק הובלות אנו מציעים לכם את שרותי הובלות בשרון הכוללות מנוף בשעת הצורך, קבלת תמורה מלאה לכספכם והחשוב ביותר הפיכת החוויה של הובלת הדירה לחוויה נעימה על כל המשתמע.

כי אנו באופק הובלות הגענו לתובנה כי לקוח מרוצה, הינו הפרסום היעיל ביותר בענף זה וכמו שנאמר "אין חכם כבעל ניסיון". 
 
ליצירת קשר מיידי לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים